Vstup aukce
Kategorie
Ke dni 25. 06. 2024
jste celkem darovali 35 598 Kč
Partneři

O nás

V SOUČASNÉ DOBĚ JE PRODEJNÍ WEB CHARITATIVNÍ AUKCE MIMO PROVOZ.
DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ JSTE SE ZAPOJILI A PŘISPĚLI PRO DOBROU VĚC. 

Stránky www.charitativniaukce.cz byly založeny jako další zdroj financování dobročinných aktivit neziskové organizace Světýlko o.p.s., která pomáhá potřebným již od roku 2008. Její činnost je zaměřena především na děti, mládež, rodiny a seniory. Bližší informace o obecně prospěšné společnosti Světýlko a jejich dosavadních projektech naleznete na www.svetylko.info.

Princip charitativních aukcí spočívá v tom, že osoba prodávající v aukci nějakou věc či službu, si sama určí kolik % z výtěžku aukce daruje Světýlku. O transakcích vystavíme automaticky do měsíce po skončení aukce potvrzení pro daňové účely. Peníze od kupujících se shromažďují na transparentním účtu vedeném u Fio banky a. s., č. ú. 2000462220/2010.

Chcete-li se do našeho projektu zapojit, nabídněte v charitativní aukci cokoliv, co by si mohl jiný s potěšením vydražit, nebo si naopak vydražte některou z nabízených věcí či služeb. Světýlko pak bude moci stále prosvětlovat cestu životem lidem, ke kterým osud nebyl příliš přívětivý.