Novinky

12. 01. 2018

Obědy pro chudé seniory

Od začátku roku 2018 financujeme z výtěžků charitativních aukcích projekt Obědy pro babičky a dědečky, který je zaměřen na seniory, kteří mají malý příjem. Jejich důchod vystačí na uhrazení nákladů s bydlením, na léky a další nezbytné poplatky a nezbudou jim peníze ani na jedno teplé jídlo denně. Jedí málo, často až hladoví. Za dobu fungování projektu jsme se setkali s desítkami žádostí hladovějících seniorů.
10. 07. 2017

Rodina Indrákových. Čtyři děti, láska, štěstí.

Poslechněte si jejich příběh.
04. 07. 2016

Podporujeme azylové domy, domovy důchodců, dětské domovy

Maminky s dětmi v azylových domech, senioři z domovů důchodců, děti z dětských domovů a další sociálně znevýhodnění občané vyrábí různé výrobky v rámci své tvůrčí činnosti. Tyto výrobky jsou velmi pěkné a můžete je zakoupit rovněž zde v charitativní aukci. Z koupě výrobku plyne 90 % z ceny aukce právě těmto šikovným „výrobcům“ a Vy můžete koupí těchto výrobků pomoci dalším lidem. Kupte si domů dekorace, šperky a další krásné věci! Pomáhejme si a vytvořme úsměvy na všech tvářích! Přeji letní sluníčkový den :)
07. 02. 2016

Darované dětské oblečení a obuv

Společnost s ručením omezeným klukaholka, s. r. o. darovala do Charitativní aukce nové dětské oblečení a obuv. Tímto bychom jí rádi poděkovali a pozvali zájemce na naše webové stránky. Veškeré položky se objeví na charitativní aukci v nejbližší době pod odkazem uvedeným níže. Nakupujte s námi a podpořte dobrou věc! :)
03. 12. 2014

Vydražte si mobilní telefon Samsung Galaxy Trend Plus (S7580)

Zapojením do dražby přispějete na obědy dětem ze sociálně slabých rodin.
08. 09. 2014

VÝTĚŽEK Z CHARITATIVNÍCH AUKCÍ POMŮŽE ŠKOLÁKŮM

Obecně prospěšná společnost Světýlko, pod kterou Charitativní aukce spadají, přispěla k dnešnímu dni, 8. 9. 2014, padesáti dětem na oběd ve škole. Od loňského roku oslovujeme ředitele základních škol, kteří ve spolupráci s výchovnými poradci pečlivě vybírají žáky, kteří z finančních důvodů nemohou chodit na obědy. Aby nebyla tato podpora zneužita, peníze putují přímo na stravovací účet dítěte dané školy. Jelikož se stále množí jména dětí, které tuto pomoc potřebují, poputuje od září 2014 výtěžek z charitativních aukcí těmto dětem. Stravování jednoho dítěte přijde přibližně na 5 000,-Kč za školní rok. Podpořte s námi projekt „OBĚDY PRO ŠKOLÁKY“ tím, že se zapojíte do charitativních aukcí a společně nedopustíme, aby děti nemohly mít ve škole teplý oběd!
05. 09. 2014

LETNÍ VÝTĚŽEK PRO MAMINKY Z NA POČÁTKU

Za období od 1. 6. do 30. 8. 2014 byl výtěžek z charitativních aukcí věnován obecně prospěšné společnosti Na počátku, která pomáhá těhotným ženám a maminkám s dětmi v tísnivé situaci. Podařilo se vybrat krásných 10 000,-Kč, které přispějí na projekt „Podpora rodičovských kompetencí“, vedený renomovanými odborníky. Cílem tohoto projektu je, aby se těmto ženám a jejich dětem dostávalo podpory, která jim umožní se do nepříznivých životních situací znovu nedostávat. K tomu je třeba zdravé sebevědomí, dobrá péče o dítě, zvládání každodenních problémů a náročných situací. Děkujeme všem, kteří se zapojili do charitativních aukcí a podpořili tímto tuto dobrou věc.
13. 08. 2014

LET BALONEM PRO ZTP

Výhercem se stal pan Antonín H. z Brna. Jelikož je trvale upoután na invalidní vozík, využije letu ve speciálním koši upraveného pro vozíčkáře. GRATULUJEME!
03. 07. 2014

VÝSLEDEK LOSOVÁNÍ SOUTĚŽE O LETENKY BALONEM

Dne 2.7. 2014 proběhlo losování o dvě letenky balonem od firmy Madair. Vylosována byla paní Pavla Š. z Brna, srdečně gratulujeme a zároveň děkujeme všem kdo se zapojují do Charitativních aukcí. Letní výtěžek pomůže těhotným maminkám a maminkám s dětmi, které se ocitly v tíživé situaci a v této době hledají pomoc ve společnosti Na počátku v Brně. Přejeme krásné léto. Tým Charitativní aukce
01. 07. 2014

LETNÍ LOSOVÁNÍ O LETENKU BALÓNEM!

Balón speciálně upraven i pro vozíčkáře, odlet z celé České republiky!