Novinky

12. 01. 2018

Obědy pro chudé seniory

Od začátku roku 2018 financujeme z výtěžků charitativních aukcích projekt Obědy pro babičky a dědečky, který je zaměřen na seniory, kteří mají malý příjem. Jejich důchod vystačí na uhrazení nákladů s bydlením, na léky a další nezbytné poplatky a nezbudou jim peníze ani na jedno teplé jídlo denně. Jedí málo, často až hladoví. Za dobu fungování projektu jsme se setkali s desítkami žádostí hladovějících seniorů.
10. 07. 2017

Rodina Indrákových. Čtyři děti, láska, štěstí.

Poslechněte si jejich příběh.
08. 09. 2014

VÝTĚŽEK Z CHARITATIVNÍCH AUKCÍ POMŮŽE ŠKOLÁKŮM

Obecně prospěšná společnost Světýlko, pod kterou Charitativní aukce spadají, přispěla k dnešnímu dni, 8. 9. 2014, padesáti dětem na oběd ve škole. Od loňského roku oslovujeme ředitele základních škol, kteří ve spolupráci s výchovnými poradci pečlivě vybírají žáky, kteří z finančních důvodů nemohou chodit na obědy. Aby nebyla tato podpora zneužita, peníze putují přímo na stravovací účet dítěte dané školy. Jelikož se stále množí jména dětí, které tuto pomoc potřebují, poputuje od září 2014 výtěžek z charitativních aukcí těmto dětem. Stravování jednoho dítěte přijde přibližně na 5 000,-Kč za školní rok. Podpořte s námi projekt „OBĚDY PRO ŠKOLÁKY“ tím, že se zapojíte do charitativních aukcí a společně nedopustíme, aby děti nemohly mít ve škole teplý oběd!
05. 09. 2014

LETNÍ VÝTĚŽEK PRO MAMINKY Z NA POČÁTKU

Za období od 1. 6. do 30. 8. 2014 byl výtěžek z charitativních aukcí věnován obecně prospěšné společnosti Na počátku, která pomáhá těhotným ženám a maminkám s dětmi v tísnivé situaci. Podařilo se vybrat krásných 10 000,-Kč, které přispějí na projekt „Podpora rodičovských kompetencí“, vedený renomovanými odborníky. Cílem tohoto projektu je, aby se těmto ženám a jejich dětem dostávalo podpory, která jim umožní se do nepříznivých životních situací znovu nedostávat. K tomu je třeba zdravé sebevědomí, dobrá péče o dítě, zvládání každodenních problémů a náročných situací. Děkujeme všem, kteří se zapojili do charitativních aukcí a podpořili tímto tuto dobrou věc.
13. 08. 2014

LET BALONEM PRO ZTP

Výhercem se stal pan Antonín H. z Brna. Jelikož je trvale upoután na invalidní vozík, využije letu ve speciálním koši upraveného pro vozíčkáře. GRATULUJEME!
03. 07. 2014

VÝSLEDEK LOSOVÁNÍ SOUTĚŽE O LETENKY BALONEM

Dne 2.7. 2014 proběhlo losování o dvě letenky balonem od firmy Madair. Vylosována byla paní Pavla Š. z Brna, srdečně gratulujeme a zároveň děkujeme všem kdo se zapojují do Charitativních aukcí. Letní výtěžek pomůže těhotným maminkám a maminkám s dětmi, které se ocitly v tíživé situaci a v této době hledají pomoc ve společnosti Na počátku v Brně. Přejeme krásné léto. Tým Charitativní aukce
01. 07. 2014

LETNÍ LOSOVÁNÍ O LETENKU BALÓNEM!

Balón speciálně upraven i pro vozíčkáře, odlet z celé České republiky!
02. 06. 2014

SPLŇTE SI SVŮJ SEN A LEŤTE BALONEM :-)

Zapojte se do charitativních aukcí.
29. 04. 2014

VYHRAJTE WELLNESS POBYT PRO DVA!

KVĚTEN „MÁJ, LÁSKY ČAS“
03. 02. 2014

ZVUKOVÁ REKLAMA

Charitativní aukce